Butelki ozdobne 200 ml

Butelki ozdobne 200 ml

Butelki ozdobne 200 ml

Domowe napoje (likiery, soki, syropy, konfitury, wina) idealnie zaprezentują się w jednej z butelek dostępnych w sklepie COTECA. Jeśli pragniesz urozmaicić wygląd swojego barku lub świątecznego stołu, to umieść swój domowej roboty likier w butelce Onda Alta o subtelnie zakrzywionym kształcie. Dla miłośników win posiadamy także propozycje o wydłużonej szyjce, np. butelka Opera bądź butelka Tulipano. Jeśli zajmujesz się produkcją domowych soków owocowych, to może zainteresować Cię klasyczna szklana butelka z metalową zakrętką, np. butelka Taschenflasche.

Świetny sposób przechowywania domowych nalewek

Butelki dostępne w sklepie COTECA gwarantują bezpieczeństwo przechowywanego trunku. Butelki są zatykane wykonanymi z naturalnego materiału - korkami, sprawią, że domowej produkcji nalewka nie straci swojego wyjątkowego aromatu. Szczelne zamknięcie zapewniają także metalowe zakrętki, dostępne przy niektórych modelach. Butelki są wykonane z klarownego szkła, dzięki czemu świetnie zaprezentują się w nich kolorowe trunki, takie jak: likier brzoskwiniowo-śmietankowylikier karmelowy z solą czy też likier marula.

Niebanalny kształt butelki

Butelki sprzedawane przez nasz sklep COTECA dostępne są w wielu wariantach. Ozdobna butelka, wypełniona domowym trunkiem, staje się oryginalnym elementem dekoracji wnętrza. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno uniwersalne kształty, jak i te nieco bardziej dekoracyjne. Dostępne są m.in. następujące warianty:

Jeśli poza doskonałą zawartością liczy się dla Ciebie wizualny aspekt całej butelki, to z pewnością uda Ci się znaleźć w naszym sklepie coś odpowiedniego. Część butelek, poza zamknięciem w formie szczelnego naturalnego korka, można przyozdobić dekoracyjną czapeczką. Butelka na nalewkę o ciekawym kształcie, wypełniona domowym trunkiem stanowi idealny pomysł na drobny prezent z okazji świąt, urodzin, rocznicy, czy też na Dzień Nauczyciela, Dzień Babci.

Butelki ozdobne nie tylko na nalewki

Butelki ozdobne dostępne w sklepie COTECA nadadzą się świetnie także na inne specjały niż nalewki. Przedstawiamy kilka inspiracji:

  • syrop imbirowy - idealny do zimowej herbaty,
  • sok malinowy - dodatek do herbaty i deserów,
  • syrop orzechowy - świetnie nada się jako dodatek do wypieków,
  • syrop z pigwy - idealny na wsparcie odporności,
  • sos czekoladowy - dodatek do kawy, lodów, ciast i dań na słodko.

Zainteresować Cię może także

☕ Jak zrobić syrop z pigwy idealny na przeziębienia?

☕ 10 pysznych przepisów na zimowe herbaty rozgrzewające