Butelka gwiazda 200 ml
butelka gwiazda 200 ml
Butelka gwiazda 200 ml
Butelka gwiazda 200 ml 1
Butelka gwiazda 200 ml 3

Butelka gwiazda 200 ml

19,90 zł

/ 1 szt

Brutto
Tymczasowy brak na stanie

Butelka Gwiazda 200 ml w kategorii Butelki. Dostawa w 24h. Zamów online!


Możliwość zapakowania w opakowanie ozdobne - zobacz szczegóły

Wysyłka do 3 dni roboczych, dostawa od 12,50 zł

- sprawdź koszty dostawy
Domów za 200,00 zł i zyskaj darmową wysyłkę!
Wybierz pojemność i rodzaj butelki:
Kawa ziarnista lub mielona:


Gwiazdka 200 ml, to idealna butelka na oliwę, soki, oleje. Jest to produkt szczelny i bezpieczny, który na stole prezentować się będzie estetycznie i oryginalnie. Jej kształt sprawia, że doskonale prezentuje się na stole, pełniąc funkcję ozdobną. Butelka wykonana bardzo solidnie z grubego, wysokiej jakości szkła.

Dlaczegom warto kupić butelkę w naszym sklepie?

Butelka po pierwsze musi pasować do naszego stylu oraz do wystroju wnętrza. W naszym sklepie oferujemy butelki o różnorodnych kształtach: od prostszych, opływowych po wymyślne np.butelka ciastko, choinki czy serca.

Butelka musi być funkcjonalna. Oferujemy klasyczne naczynia o charakterystycznym kształcie typowym dla alkoholu czyli np. piersiówka.

W naszej ofercie znajdziesz butelki, któtre pasują na nalewki ale też takie , które będą idealne do oliw i octów. U nas znajdziesz też tak zwane "apteczne" butelki - ze szkła w kolorze ciemnym.

Cudownie jest podarować drugiej osobie niepowtarzalny prezent. Takim prezentem będzie twój produkt w naszej oryginalnej butelce. Z pewnością kupisz tu butelkii na każdą okazję i na każdy wyprodukowany przez siebie domowy alkohol. Oferujemy butelki do nalewek, bimbru, wódki, wina, oliw,olejów, octów.

Zapraszamy do zakupu!

KOREK PROSTY, JAK NA DRUGIM ZDJĘCIU!

Napisz swoją opinię

Butelka gwiazda 200 ml

Zobacz również

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również: